L'art de la gestion financiere en temps de crise : Astuces et partage d'experiences

We are gathering links to other works on OSD / DD here.
Also, links to articles and videos on examples of DD in action
Marcusfen
Posts: 4
Joined: Fri Sep 29, 2023 3:47 pm

Ліквідація підприємства під ключ

Post by Marcusfen »

https://likvidaciya-pidpriyemstva.pp.ua – це процес продажу активів компанії з метою погашення боргів. Ліквідація може бути добровільною і примусовою. Добровільна ліквідація підприємства — це коли директори компанії вирішують продати всі активи компанії та розподілити їх між акціонерами. Примусова ліквідація – це коли суд постановляє ліквідувати компанію, оскільки вона не може сплатити свої борги.
Timothytax
Posts: 4
Joined: Fri Sep 29, 2023 4:07 pm

Ліквідація підприємства: алгоритм дій

Post by Timothytax »

Пропонуємо декілька варіантів з ліквідації підприємств https://likvidaciya-pidpriyemstva.pp.ua. Переходьте на сайт та ознайомтеся! Ми надаємо виключно правомірні послуги по ліквідації ТОВ з мінімальною участю клієнта. Підготуємо всі документи. Конфіденційність. Консультація.
JerryTailm
Posts: 3
Joined: Fri Sep 29, 2023 5:10 pm

Реорганізація підприємства: нюанси проведення та оподаткування

Post by JerryTailm »

reorganizaciya-pidpriemstv2.pp.ua є однією з форм як створення, так і ліквідації юридичної особи, причому одночасно можуть створюватися і ліквідовуватися декілька юридичних осіб. При реорганізації відбувається заміна суб'єктів, які мають визначені права та обов'язки. Реорганізацію підприємства можна здійснити злиттям, виділенням, приєднанням, поділом, перетворенням. При усьому цьому, реорганізація підприємства - дуже складна процедура, пов'язана з безліччю тонкощів та нюансів, які обоє 'язково необхідно враховувати для дотримання інтересів усіх учасників цієї процедури, а також; вимог чинного законодавства.
Elmerpaine
Posts: 4
Joined: Fri Sep 29, 2023 6:15 pm

Кадровий менеджмент в українському бізнесі

Post by Elmerpaine »

Люди – ключовий ресурс вашого бізнесу. Дізнайтеся про важливі аспекти кадрового менеджменту в українському бізнесі та як успішно керувати персоналом https://tov-fop-riznytsia4.pp.ua. Зробіть свою команду сильною, мотивованою та готовою до досягнення спільних цілей.
DouglasDax
Posts: 3
Joined: Fri Sep 29, 2023 6:33 pm

Що таке відновлення бухгалетрського обліку?

Post by DouglasDax »

Відновлення бухгалтерського обліку — це процес відновлення облікової документації та даних до придатного для використання стану. Цей процес можна виконати вручну або за допомогою програмного забезпечення. Мета полягає в тому, щоб відновити всі облікові записи, включаючи фінансові звіти, журнали, бухгалтерські книги та інші документи, необхідні для точного фінансового звіту. Важливість відновлення бухгалтерських записів полягає в тому, що воно допомагає підтримувати цілісність даних і забезпечує точне уявлення про фінансовий стан компанії.
DavidNit
Posts: 4
Joined: Fri Sep 29, 2023 7:06 pm

Податкова система в Україні

Post by DavidNit »

Бажаєте залучити нових клієнтів та підтримати вірних? Дізнайтесь про ефективні стратегії маркетингу для українських підприємств https://zvitnist-blahodiinykh-orhanizatsii3.pp.ua. Відкрийте нові канали комунікації, збільште свою клієнтську базу та підвищте свій успіх.
IsaacJeoca
Posts: 5
Joined: Sat Sep 23, 2023 8:29 pm

Соціальний аспект ліквідації підприємства

Post by IsaacJeoca »

Ця тема може стосуватися впливу ліквідації підприємства на місцеву спільноту та працівників - сайт. Учасники форуму можуть обговорити можливість надання підтримки спільноті під час періоду економічних труднощів, а також способи допомоги колишнім працівникам у пошуку нових робочих місць та перекваліфікації. Також можна обговорити ролю держави, ненавмисних організацій та громадських ініціатив у забезпеченні стабільності під час таких періодів.
Armandoral
Posts: 4
Joined: Mon Sep 25, 2023 7:23 pm

Модные игры или игры с модами в чем разница

Post by Armandoral »

Игры с модами - это такие игры, которые добрые люди немного "подправили". И теперь не надо тратить деньги - все преимущества получаешь бесплатно. Увидела впервые это на сайте https://5-mod.ru/, скачала на свой смартфон на андроиде и кайфую. То раньше неделями пыталась пройти в игре дальше, никакой радости, только скука. А теперь хоп-хоп, самое интересное посмотрела, насладилась игрой, только радость и удовольствие.
Daryltwirl
Posts: 4
Joined: Mon Sep 25, 2023 7:42 pm

Скачать Взломанные игры на Андроид

Post by Daryltwirl »

Конечно, почти любой контент можно получить из официальных источников, но если вас интересуют взломанные игры на Андроид, скачать их удобнее всего у нас https://5play-mod.ru/: так вы бесплатно получите их. Сможете оценить их максимальную функциональность. Как ни крути, полные игры стоят недешево, но не всегда оправдывают возложенные на них ожидания, а скачав взломанные игры на Андроид разочарования можно избежать.
Robertsluth
Posts: 4
Joined: Mon Sep 25, 2023 8:51 pm

Cписок лучших Android-игр 2022

Post by Robertsluth »

Google android-mobila.ru выделил и лидеров в своих категориях: Игра с лучшим мультиплеером: Dislyte. Лучшая игра в жанре «установи и играй»: Angry Birds Journey. Лучшая инди-игра: Dicey Dungeons. Лучшая история: Papers, Please. Лучшая в онгоинге: Genshin Impact. Лучшая в Play Pass: Very Little Nightmares. Лучшее для планшетов: Tower of Fantasy. Лучшее для Chromebook: Roblox.
Post Reply